Kurzy

Informace o kurzu

Úprava dokumentů zpracovaných textovými editory (Norma pro úpravu písemností)

 

Úprava dokumentů zpracovaných textovými editory (Norma pro úpravu písemností)
 

Tento e-learningový kurz vychází z normy ČSN 01 6910, která řídí grafickou úpravu textů a hlavní principy formálního uspořádání obchodních a úředních písemností, které jsou vytvářeny textovými editory, přičemž je také v souladu také s platnými pravidly českého pravopisu. 
 
V rámci tohoto kurzu získá účastník komplexní znalost normy pro úpravu písemností a naučí se ji prakticky používat při tvorbě dokumentů. Kurz je vhodný pro všechny, kteří vytvářejí jakékoli dokumenty, které mají mít určitou profesionální úroveň, tedy např. pro administrativní pracovníky, asistentky či asistenty, obchodní zástupce, pracovníky marketingu či obchodního oddělení, účetní, personalisty či další pracovníky na pozicích THP.

V kurzu se například dozvíte:


Garant kurzu
Mgr. Pavel Veselý

Struktura kurzu
Kurz je rozdělen do 10 kapitol, obsahuje teoretické informace o používání určitého jevu v dokumentech a k nim jsou uvedeny praktické příklady (kurz jich obsahuje více jak 110), které jsou pro lepší orientaci umístěny v zeleně podbarvených rámečcích. Součástí kurzu jsou také testy (databáze kurzu obsahuje stovky testových otázek), které účastníkovi umožňují ověřit si pochopení a zvládnutí daného učiva.


Délka studia
Do kurzu budete mít přístup po dobu 60 dnů, pak bude přístup automaticky ukončen.

Vstupní požadavky na účastníka
Nejsou stanoveny žádné vstupní požadavky na účastníky kurzu.


Ukončení kurzu
V průběhu kurzu si můžete získané znalosti ověřit pomocí 10 cvičných testů. Pro úspěšné absolvování kurzu je třeba před ukončením přístupu úspěšně zvládnout alespoň 1 ze 3 ostrých testů minimálně na 90 %. Úspěšný absolvent pak obdrží e-mailem certifikát o absolvování kurzu.


Cena kurzu
Cena kurzu je 259 Kč. Detailní pokyny k platbě obdržíte e-mailem po podání elektronické přihlášky do kurzu.


Možnost bezplatného vyzkoušení prostředí a ukázkového kurzu
V případě, že byste chtěli naše e-learningové prostředí prohlédnout a zjistit, jak funguje a zda nekupujete "zajíce v pytli", můžete si zdarma vyzkoušet náš Ukázkový minikurz. Pro přístup do tohoto kurzu nepodávejte elektronickou přihlášku, ale hned využijte univerzální přístupové jméno free a heslo 9999.
 
  

Pokud se rozhodnete studovat jakýkoli náš e-learningový kurz, tým pracovníků vzdělávací společnosti ABS WYDA s. r. o. Vám přeje příjemné a úspěšné studium a doufá, že pro Vás bude kurz přínosný a pomůže Vám získat či prohloubit Vaše znalosti dané problematiky.

 Cena: 259 Kč

Přihláška do kurzu | Zpět na seznam kurzů

O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2019 ABS WYDA s.r.o.