Kurzy

Informace o kurzu

Test - Norma písemností

 

Test - Úprava dokumentů zpracovaných textovými editory (Norma pro úpravu písemností)

  
  
Potřebujete si pouze otestovat úroveň svých znalostí aktuálních pravidel normy písemností?
V tom případě využijte tento test, do něhož vám elektronický systém vybere z databáze, která obsahuje stovky otázek, 30 konkrétních otázek a prověří, zda máte dostatečný přehled v oblasti používání pravidel podle normy písemností. Po absolvování testu dostanete okamžitou zpětnou vazbu, systém test vyhodnotí, ukáže vám, jak jste byli úspěšní, v kterých otázkách jste chybovali a jaké měly být správné odpovědi.

 
Tento test je vhodný pro všechny, kteří vytvářejí jakékoli dokumenty, které mají mít určitou profesionální úroveň
, tedy např. pro administrativní pracovníky, asistentky či asistenty, obchodní zástupce, pracovníky marketingu či obchodního oddělení, účetní, personalisty či další pracovníky na pozicích THP.
 
Garant testu
Mgr. Pavel Veselý
 
Cena testu

Tento test je zdarma

Navazující kurz  

Pokud v testu nebudete úspěšní a budete si chtít rozšířit a doplnit své znalosti této problematiky, můžete se přihlásit na e-learningový kurz Úprava dokumentů zpracovaných textovými editory (Norma pro úpravu písemností). V rámci tohoto kurzu získá účastník komplexní znalost normy pro úpravu písemností a naučí se ji prakticky používat při tvorbě dokumentů.

  

Pokud se rozhodnete studovat jakýkoli náš e-learningový kurz, tým pracovníků vzdělávací společnosti ABS WYDA s. r. o. Vám přeje příjemné a úspěšné studium a doufá, že pro Vás bude kurz přínosný a pomůže Vám získat či prohloubit Vaše znalosti dané problematiky.
 Cena: 0 Kč

Přihláška do kurzu | Zpět na seznam kurzů

O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2019 ABS WYDA s.r.o.