Kurzy

Informace o kurzu

Ukázkový minikurz - Pracovní právo


Tento kurz je ukázkový, je tedy určen pro všechny, kdo by měli zájem vzdělávat se formou e-learningu, ale potřebují si udělat jasnější představu, jak e-learningový kurz vypadá
, a to jak po obsahové, tak formální stránce.
 

Do tohoto kurzu můžete vstoupit zcela zdarma a vyzkoušet si, jak e-learning funguje, jak se prostředí ovládá a je uživatelsky přívětivé. Uděláte si obrázek o tom, co kurz vlastně obsahuje, že nejde jen o text zkopírovaný na internet, ale že se jedná o interaktivní protředí, které obsahuje nejen učební text, ale také vzorové příklady, souhrny, přehledy, ukázky z praxe, odkazy na další materiály apod. Vyzkoušíte si tedy nejen studium v interaktivním prostředí, ale také testy, kterými si na konci studia ověřují znalosti studenta a které systém okamžitě vyhodnotí a dá studentovi zpětnou vazbu o dosaženém výsledku.

Kurz obsahuje pouze dílčí ukázky (segmenty témat), nejde o komplexní kurz zabývající se celou problematikou Pracovního práva. Také testy obsahují pouze několik otázek, nejde o komplexní test z celé problematiky.

Pro přihlášení do tohoto ukázkového minikurzu nepoužívejte elektronickou přihlášku, ale pro vstup do kurzu zadejte na úvodní stránce hned univerzální přihlašovací jméno free a heslo 9999 .

Pokud budete s ukázkovým kurzem spokojeni, neváhejte si vybrat kterýkoli placený kurz a přihlašte se k jeho studiu, tentokrát již zasláním elektronické přihlášky, kterou najdete pod každým kurzem. Po odeslání vyplněné přihlášky na váš e-mail přijdou informace o dalším postupu ohledně zaplacení kurzu a jeho zpřístupnění ke studiu.

Pokud se rozhodnete studovat jakýkoli náš e-learningový kurz, tým pracovníků vzdělávací společnosti ABS WYDA s. r. o. vám přeje příjemné a úspěšné studium a doufáme, že pro vás bude kurz přínosný a pomůže vám získat či prohloubit znalosti z dané problematiky.  
  Cena: 0 Kč

Přihláška do kurzu | Zpět na seznam kurzů

O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2019 ABS WYDA s.r.o.