Kurzy

Informace o kurzu

Interní předpisy

 

Interní předpisy

 

Kurz "Interní předpisy" je určen pro všechny, kdo mají zájem získat informace o tom, co jsou to interní předpisy, jakou mají vazbu na zákoník práce a další legislativu, jaké jsou klíčová pravidla pro tvorbu a vydávání interních předpisů a také jejich archivaci. Tyto poznatky využijí nejen majitelé firem, ale také všichni vedoucí pracovníci, personalisté a další osoby, kterých se interní předpisy nějakým způsobem týkají.
  

V kurzu se naučíte

 
Garant kurzu

Mgr. Pavel Veselý
  

Struktura kurzu
Kurz obsahuje nejen učební text, ale také praktické příklady, schemata, přehledové tabulky, vzory a další materiály. Pro ověření znalostí jsou pak v databázi připraveny testové otázky s možností jedné správné odpovědi.

 
Navazující kurzy
Na tento kurz nenavazuje žádný další kurz a je zařazen do skupiny Personalistika.
  

Délka studia
Pro kurz je stanovena studijní doba 30 dnů. Po uplynutí této doby bude ukončen váš přístup do kurzu.
  

Vstupní požadavky na účastníka
Nejsou stanoveny žádné vstupní požadavky na účastníky kurzu.

Ukončení kurzu
V průběhu kurzu si můžete získané znalosti ověřovat pomocí 10 cvičných testů. Pro úspěšné absolvování kurzu je třeba před ukončením přístupu úspěšně zvládnout alespoň 1 ze 3 ostrých testů minimálně na 90 %. Úspěšný absolvent pak obdrží e-mailem certifikát o absolvování kurzu
  

Cena kurzu
Cena kurzu je 69 Kč. Detailní pokyny k platbě obdržíte e-mailem po podání elektronické přihlášky do kurzu.
  

Možnost bezplatného vyzkoušení prostředí a ukázkového kurzu
V případě, že byste chtěli naše e-learningové prostředí prohlédnout a zjistit, jak funguje a zda nekupujete "zajíce v pytli", můžete si zdarma vyzkoušet náš Ukázkový minikurz. Pro přístup do tohoto kurzu nepodávejte elektronickou přihlášku, ale hned využijte univerzální přístupové jméno free a heslo 9999.
 
 

Pokud se rozhodnete studovat jakýkoli náš e-learningový kurz, tým pracovníků vzdělávací společnosti ABS WYDA s. r. o. Vám přeje příjemné a úspěšné studium a doufá, že pro Vás bude kurz přínosný a pomůže Vám získat či prohloubit Vaše znalosti dané problematiky.
  Cena: 69 Kč

Přihláška do kurzu | Zpět na seznam kurzů

O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2019 ABS WYDA s.r.o.