Kurzy

Informace o kurzu

Kolektivní vyjednávání

 
Kolektivní vyjednávání
 

Kurz "Kolektivní vyjednávání" je určen pro všechny, kdo mají zájem získat informace o přípravě a realizaci kolektivního vyjednávání. Kolektivní vyjednávání probíhá mezi odborovou organizací a zaměstnavatelem a cílem je podepsání kolektivní smlouvy. Tento kurz je tedy vhodný jak pro zaměstnavatele, majitele firem, personalisty, tak zástupce odborových organizací, případně další zájemce o tuto problematiku.
  

V kurzu se dozvíte:

 

Garant kurzu

Mgr. Pavel Veselý
 

Struktura kurzu

 

Kurz obsahuje nejen učební text, ale také kompletní znění zákona o kolektivním vyjednávání. Součástí kurzu jsou také praktické příklady, schemata, přehledové tabulky, vzory kolektivních smluv a další materiályPro ověření znalostí jsou pak v databázi připraveny testové otázky s možností jedné správné odpovědi.

 

Navazující kurzy

Na tento kurz nenavazuje žádný další kurz.

 

Délka studia
Pro kurz je stanovena studijní doba 30 dnů. Po uplynutí této doby bude přístup do kurzu automaticky ukončen.
 

Vstupní požadavky na účastníka
Nejsou stanoveny žádné vstupní požadavky na účastníky kurzu.

Ukončení kurzu
V průběhu kurzu si můžete získané znalosti ověřovat pomocí 10 cvičných testů. Pro úspěšné absolvování kurzu je třeba před ukončením přístupu úspěšně zvládnout alespoň 1 ze 3 ostrých testů minimálně na 90 %. Úspěšný absolvent pak obdrží e-mailem certifikát o absolvování kurzu.
 

Cena kurzu
Cena kurzu je 69 Kč. Detailní pokyny k platbě obdržíte e-mailem po podání elektronické přihlášky do kurzu.
 
Možnost bezplatného vyzkoušení prostředí a ukázkového kurzu
V případě, že byste chtěli naše e-learningové prostředí prohlédnout a zjistit, jak funguje a zda nekupujete "zajíce v pytli", můžete si zdarma vyzkoušet náš Ukázkový minikurz. Pro přístup do tohoto kurzu nepodávejte elektronickou přihlášku, ale hned využijte univerzální přístupové jméno free a heslo 9999.
 
 

Pokud se rozhodnete studovat jakýkoli náš e-learningový kurz, tým pracovníků vzdělávací společnosti ABS WYDA s. r. o. Vám přeje příjemné a úspěšné studium a doufá, že pro Vás bude kurz přínosný a pomůže Vám získat či prohloubit Vaše znalosti dané problematiky.
  Cena: 69 Kč

Přihláška do kurzu | Zpět na seznam kurzů

O nás | Nápověda | Kontakt | © 2008-2019 ABS WYDA s.r.o.